7460-2752-ico-wu.jpg

Kilka trików na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

O ile zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować

Spaceruj i podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeżeli zależy ci na silniejszej erekcji, powinieneś regularnie ćwiczyć. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia oraz formy wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego penisa. Badania wykazują, iż mężczyźni, którzy przechodzą każdego dnia trzy kilometry, mają o połowę mniej kłopotów z erekcją w porównaniu erekcja do mężczyzn, którzy preferują siedzący tryb życia. Zawężanie się żył jest jedną z istotnych przyczyn braku wzwodu. Żyły działają na optymalnym poziomie tylko wtedy, kiedy się systematycznie ćwiczy. Nie trzeba na starcie wykonywać wszystkich skomplikowanych ćwiczeń członka, aby pomóc mu pozostawać w erekcji jak najdłużej. Niezwykle łatwe ćwiczenie, jak przechadzka zamiast zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, aby wywołać widzialną różnicę szybko i w komfortowy sposób. Kolokwialnie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do sklepu.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to naprawdę możesz mieć erekcję. Dzieje się tak dlatego, że zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem działania nietrwałego, jednak niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Kiedy związek ten zostanie już uwolniony w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust lub do członka. Nigdy nie zauważyłeś małego drżenia w kroczu podczas ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Pamiętaj w takim razie o częstym ziewaniu i wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za lenia.

Śpij długo i dobrze

Po seksie twój członek jest na ogół zmęczony. Musi odpocząć. Wobec tego szalenie ważne jest, żebyś zaznał tyle snu, ile tylko możesz. W trakcie odpowiedniego snu zdrowy mężczyzna zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej zabawy z partnerką. W ten sposób twój organizm raportuje ci, że twój członek jest tania kamagra zdrowy oraz przygotowany do ponownego użycia. Twój członek “ładuje się” podczas snu. Tak więc dla twardej i zdrowej erekcji, niczym nie zmącony i długi sen jest wielce ważny.