3785-2204-ico-wu.jpg

Poprzez żołądek do… łóżka?

Przez żołądek do… łóżka? Jedzenie ma znaczący wpływ na nasze zdolności seksualne. Od wielu lat panuje fascynacja produktami, które mogą zwiększyć nasze odczucia i możliwości podczas seksu. Nic dziwnego – sfera seksualna to jedna z kluczowych części ludzkiego życia. I choć na niektóre wiadomości trzeba spojrzeć z dystansem, wpływ jedzenia na życie seksualne to nie mit.
Tak samo, jak mnóstwo innych atrybutów stylu życia, to, co spożywasz, ma duży wpływ na jakość twojego pożycia. Od wieków, jak świat długi i szeroki, ludzkość starała się wzbogacić albo ulepszyć swoje możliwości seksualne przez zastosowanie najróżniejszych zabiegów. Ich bogactwo oraz rozmaitość są tak duże, iż w zasadzie można powiedzieć – co kraj to obyczaj, co krok to inny afrodyzjak. Od startych na proszek rogów nosorożców, poprzez jaszczurki, pióra, ekstrakty z ryb oraz nietoperzy czy bawole jądra, a na rybiej ikrze, małżach, ostrygach oraz szpinaku kończąc, miały zwiększyć libido i przyjemność płynącą z uprawiania miłości cielesnej. Rozwój w nauce i medycynie
cialis bez recepty
sprawił, że niektóre z tradycji tej sfery (np. mieszanie wywaru w kierunku przeciwnym do kierunku ruchu wskazówek zegara) zginęły śmiercią naturalną, natomiast w dalszym ciągu dysponujemy dość rozmaitą gamą naturalnych dopalaczy możliwości seksualnych.
impotencja1
W jaki sposób to funkcjonuje?

Afrodyzjaki, zatem zioła, pożywienie oraz wszystkie inne produkty przypuszczalnie dodatnio wpływające na stopień pożądania, wzięły swoją nazwę od imienia starożytnej bogini piękna i miłości fizycznej – Afrodyty. Zwykle mają działać przez ożywianie komórek układu nerwowego albo modyfikując poziom hormonów płciowych we krwi. Okazuje się tania kamagra
jednak, że 30% skuteczności oddziaływania afrodyzjaków to nie ich realny wpływ a… efekt placebo wytwarzany przez nasz mózg.