6361-2268-ico-wu.jpg

9 trików na powiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma przetestowanymi sposobami na to, aby bardziej Ci się chciało oraz żeby twoja i towarzyszki satysfakcja z seksu była dużo większa.

Oto kilka prostych porad, aby w twoim łóżku zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj ją
Jeżeli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wytwarzać hormony, które wzmocnią waszą więź. Amerykańskie badania potwierdziły, iż dotyk stymuluje wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zbliża pary ze sobą. Rezultat jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wyjdź na słońce

Nawet jedna godzina spędzona w pełnym słońcu może podnieść poziom testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o sześćdziesiąt dziewięć procent – tak twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku światło słoneczne obniża poziom melatoniny, hormonu, który pogarsza płodność i popęd seksualny. Światło z solarium też tak działa.
3. Aranżuj romantyczne seanse filmowe

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, że mężczyzna stanie się bardziej romantyczny oraz czuły. Ustalili oni, iż filmy miłosne podwyższają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o dziesięć %. Największym twoim problemem będzie odszukanie takiego filmu, w czasie którego uda ci się nie usnąć.
4. Ziewaj ziewaj
Ziewanie oraz erekcje są nadzorowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, kiedy pojawi się tego typu potrzeba. Oprócz tego ziewanie sprawia, iż czujesz się zrelaksowany, a do twojego członka przypływa więcej krwi.

5. Spożywaj sok z granatu
Każdego dnia pij szklankę soku z granatu. Badania zrealizowane na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, potencja
że owoc ten pomaga zwiększyć przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Prócz tego powoduje, że całujesz bardziej namiętnie.
6. Wąchaj wanilię

Woń wanilii skutecznie powiększa napływ krwi do penisa – tak mówią naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila wydzielanie fal alfa w mózgu, które relaksują i pomagają pozbyć się zahamowań. Struktura chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji wyzwalanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. Rozumie się samo przez się, że nabywanie lodów waniliowych jest dużo mniej krępujące niż zaopatrywanie się w leki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeśli mężczyzna konsumuje zbyt mało cynku, jego ciało produkuje mniej testosteronu. Skutkiem tego należałoby włączyć do jadłospisu dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij również o witaminie C, która zwiększa poziom oksytocyny w organizmie oraz wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Zerwij z nałogiem palenia

Nikotyna znajdująca się w papierosach może spowodować zwężenie naczyń krwionośnych, utrudniając napływ krwi do penisa. Pewne badanie udowodniło, iż już 2 papierosy mogą sprawić, że erekcje będą bardziej miękkie. Pamiętajmy także o innych negatywnych atrybutach palenia, np. nieświeży oddech, szare zęby oraz zmarszczki.
wiecej na naszej stronie kamagra tanio